Sohbet Girişi

Hemen bir takma ad yaz ve katıl

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
DİĞER SAYFALAR Bedava Sohbet FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sohbet ile mIRC indir

Sohbet ile mIRC indir

Sohbet ile mIRC indir

Sohbet ile mIRC indir Bağlan  ve  mIRC, IRC sunucularına bağlanmak için ihtiyaç duyulan bir yazılımdır programıdır. Kişiler sohbeti daha rahat yapabilmeleri icin IRC’e bağlanması gerekir. bu yüzden mIRC programına ihtiyaç duyulmaktadır. Sizler için daha anlaşılır ve sade kılarak hazırladığımız mIRC programımız tamamen siz kullanıcılarımıza ozeldir.

Peki mirc kimin?mIRC, sohbet programlarının atası y olarak kabul edilebilir. IRC sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir program olan mirci Khaled Mardam-Bey tarafından geliştirilmiştir. Sohbet ile mIRC indir.

 

mIRC indir ile Sohbete Bağlan – Ücretsiz mIRC İndir

Sohbet sitemiz de paranız geçmiyor. Nasıl nick kaydı sırasında bir ücret talebinde bulunmadığımız gibi sizler için tasarlanmış olan mIRC scrptimizi indirmek de ücretsizdir.

Sizlerin daha kolay kullanılmasını sağlamak adına hazırlanan mIRC, sohbet sitelerinin ilk çıktığı dönemler de oldukça popüler di. Lakin su zamanda yerini Google Play uygulamalar aldı. Eski alışkanlıklarından vazgeçmeyen dostlarımız için ücretsiz mIRC indir diyoruz. Sohbet ile mIRC indir

Sohbeti daha canlı kılmak için renkli olarak da tasarlanabilen mIRC indir. Sohbet ile mIRC indir

mIRC Sohbet

Çok önceden seve seve kullandığımız hatta bazı kullanıcılar hala kullanmakta olup sohbeti daha canlı kılmak için mIRC programı kullanmaya devam ediyor. Sohbet ile mIRC indir

mIRC ile sohbet etmek için öncelikle mIRC indir diyoruz. İndirilen mIRC ayarlamaları sitemize ve şahsınıza göre ayarlandıktan hemen sonra sohbete dahil olabilirsiniz. Sohbet ile mIRC indir

Kullanımı oldukça kolay ve zevkli olan mIRC eski kullanıcılarımızın vazgeçemedigi esas programdır. Bu programa alışmış olan eski kurtlar Google Play uygulamamıza alışmak da güçlük çekiyorlar. Peki bu Google Play uygulaması nedir ne değildir?

Google Play Sohbet Uygulaması

Son zamanlarda mIRC indir mek istemeyen kullanıcılarımız yeni neslin vazgeçilmezi Google Play uygulamamıza yöneldi.

Uygulamamız son sürüm bir uygulama olup, asla kullanıcı düşme problemi yaşamadan sohbet edebilir. Uygulamamızı indirmek için herhangi bir ücret ödeme söz konusu değildir. Para yok ücret yok bedava.

Google Play uygulamamız sayesinde daha hızlı sohbet edebilir yeni dostluklar kurabilirsiniz. Bir çok insanların içinde yer alan Okey Odaları giriş bedava

Daha fazla beklemeden Android telefonlarınıza Google Play uygulamamızı ücretsiz indirebilirsiniz. Hemen ardından nick kayıt zorunluluğu olmadan sohbetimize dahil olabilirsiniz.

Mirc indir, Google Play uygulamamızı indir sohbet kalitemizin farkını yaşa. Sohbet ile mIRC indir

Sohbet ile mIRC indir

Lütfen içerik hakkında oy kullanın
admin 484 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Sohbet Siteleri