Sohbet Girişi

Hemen bir takma ad yaz ve katıl

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
DİĞER SAYFALAR Bedava Sohbet FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sinyal Sesli Görüntülü Özel Messenger

Sinyal Sesli Görüntülü Özel Messenger

Sinyal Sesli Görüntülü Özel Messenger

Sinyal Sesli Görüntülü Özel Messenger Mesajlaşma uygulamalarının çoğalmasıyla, kimin kiminle ve hangi platformda konuşmasını takip etmeye giderek zorlaşıyor. Ancak şimdi, yola çıkmak, ayrılmak ve iş yollarında hem güvenli hem de özel iletişim kurmanın yeni bir yolu var. Ses ve video yeteneklerine sahip özel bir haberci olan Signal ile tanışın.

Signal Görüntülü sohbet, sesli chat ağı  anneleriyle, kardeşleriyle ve iş aralarında mesaj, fotoğraf, video ve ses klipleri alışverişi yapmanızı sağlayan güvenli bir uçtan uca mesajlaşma uygulamasıdır. Mesajlarınız üçüncü taraf hizmetler tarafından ele geçirilse bile, konuşmalarınızın özel ve güvenli olmasını sağlamak için güçlü şifreleme kullanır.

Sesli sohbet ve görüntülü chat aramalar yapmak için Signal’i de kullanabilirsiniz. Gelişmiş şifreleme teknolojisi sayesinde, konuşmalarınızın ele alınmasından endişe duymadan herkesle, her yerde konuşabilirsiniz. Signal ayrıca, insanların konuşmalarının ekran görüntülerini gizleme ve başkalarıyla paylaşılmasını Ekran Kilidi adlı bir yapıya de sahiptir.

Ayrıca, Signal’in kullanımı tamamen ücretsizdir. IOS, Android ve web’de kullanılabilir, böylece hangi cihazı kullanırsanız kullanın her zamana bağlı olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sinyali kullanma kolaylığı. Tek yapmanız gereken çalıştırmayı indirmek, bir hesap oluşturmak ve sohbete başlamak için hazırsınız. Kişileri dinlediğinizi ve ailenizi kullanarak ve hatta aynı anda birden fazla kişiyle iletişim halinde kalabilmeniz için gruplar oluşturabilirsiniz.

Signal ile konuşmalarınızın güvenli ve özel olduğundan emin olabilirsiniz. Bu nedenle, Signal’i bugün deneyin ve değer verdiğiniz insanlarla iletişimde kalmanın ne kadar kolay ve güvenli olduğunu görün.

Signal ayrıca, belirli bir süre sonra kendi kendini imha edecek mesaj göndermenizi sağlayan Kaybolan Mesajlar özelliğine sahiptir. Bu, mesajlarınızın gizli ve güvenli tutulmasını sağlamanın harika bir örneği. Ayrıca Signal, hem sizin hem de diğer kişinin cihazından mesaj silmenize olanak tanır, böylece konuşmalarınızı gönderildikten sonra bile gizli tutabilirsiniz.

Signal ayrıca onu harika bir mesajlaşma uygulaması yapan bir dizi başka özelliklere de sahiptir. Mesajları görüntülemek için ayarlayabilir, konuşmaları sessize alabilir ve konuşma için bildirimlerini özelleştirebilirsiniz. Ayrıca mesajlarınızı ve görüşmelerinizi de yedekleyebilirsiniz, böylece onları kaybetme konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz.

Genel olarak Signal, önem verdiğiniz kişilerle bağlantıda kalmanıza izin vererek ihtiyaç ihtiyacınıza olan güvenlik ve tasarruf sağlayan mükemmel bir mesajlaşma uygulamasıdır. Gelişmiş şifreleme, Kaybolan Mesajlar özelliği ve diğer harika özelliklerle Signal, kullanıcı, tarama ve iş yollarında güvenli bir şekilde iletişim kurmak için mükemmel bir uygulamadır.

Sinyal Sesli Görüntülü Özel Messenger

Lütfen içerik hakkında oy kullanın
admin 183 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Sohbet Siteleri