Sohbet Girişi

Hemen bir takma ad yaz ve katıl

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
DİĞER SAYFALAR Bedava Sohbet FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sesli Sohbet

Sesli Sohbet

Sesli Sohbet 

Sesli Chat, Sesli Sohbet günlük hayatımızın vazgeçilmek gerekliliklerinden birisi de sohbet etmektir. Bazen kapıcımızla bile yaptığımız kısa süreli konuşma tüm günümüzü olumlu etkileyebilir.

Zira sohbet etmek, insanın kendisini açmanın en iyi yollarından birisidir. Böylece, psikolojik sağlamlığımız da üst seviyede olur.

Gerek yüz yüze gerek telefonla sesli olarak gerekse chat yoluyla yapılan sohbet, insanları rahatlatmaktadır.  Yani hangi yolla yaparsanız yapın sohbet sizleri rahatlatacaktır. Bunun başlıca nedeni, insanların gün içerisinde başlarına gelen sorunları paylaşmasıdır.

Yani siz gün içerisinde başınıza gelen sorunları paylaştıkça kendinizi dinleyen biri olduğunu fark edersiniz ve yalnız olmadığınızı anlarsınız. Yalnız olmadığınızı anlamanın bir diğer yolu da özel chat odalarıdır.

 

Dertleşmek, insan var olduğundan bu yana yapılan en temel eylemdir. Zira yalnızlık Allah’a (c.c.) mahsustur. Kullar olarak biz eşli yaratıldığımız için her insanın mutlaka bir eşi vardır ve dertleşebileceği insanlar bulunmaktadır.

Eğer siz henüz bu insanları bulamadıysanız ve kendinizi yalnız hissediyorsanız o halde bir de sohbet odalarını deneyebilirsiniz. Kaybedeceğiniz hiçbir şey yoktur zira sizden hiçbir bilgi ya da ücret talep edilmemektedir.

Sadece siteye girmeniz ve rumuzunuzu yazarak odalara katılmanız gerekmektedir. Böylece radyo dinleyebilir, oyunlar oynayabilir, insanlarla dertleşebilir ve daha birçok aktiviteyi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Sesli Sohbet Neden Önemlidir?

Başınıza bir sıkıntı geldiğinde bunu başkalarıyla paylaşır ve bu sayede kendinizi açmış olursunuz. Kendini açan insanlarda depresyon ve anksiyete gibi rahatsızlık oranları oldukça düşüktür.

Bu rahatsızlıkları tetikleyen asıl şeyse sadece ve sadece strestir. Evet! Stres, çağımızın en büyük düşmanıdır ve en büyük çözümü de zihnimizdekileri karşı tarafa boşaltmaktır. Bunu da sohbet odalarında gerçekleştirebilir ve eğlenceli sohbetlerin odağında yer alabilirsiniz.

Eğer yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız, bu sizin için iyi bir işaret olabilir.

Odalarda yer alan üyelerimiz nezih ve dürüst insanlardır. Zira kötü niyeti olan kullanıcılar sistemimiz tarafından uzaklaştırılmaktadır. Böylece sadece iyi niyetli ve sohbet etmek isteyenler sistemde tutulmaktadır.

Bu insanlarla rahatlıkla sohbet edebilirsiniz çünkü onlar da sizler gibi sohbet edip dertlerini paylaşmak istiyorlar. Şimdi sitemizi ziyaret ederek kendi hayat hikayenizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Denemeye başladığınızda sesli sohbetin sizlere ne kadar iyi geldiğini anlayacaksınız.

Sesli Sohbet

Lütfen içerik hakkında oy kullanın
admin 434 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Sohbet Siteleri