Sohbet Girişi

Hemen bir takma ad yaz ve katıl

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
DİĞER SAYFALAR Bedava Sohbet FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

İslami Sohbet Odalarına Giriş

İslami Sohbet Odalarına Giriş

İslami Sohbet Odalarına Giriş

İslami Sohbet Odalarına Giriş ile mezhep farkı yaratmadığımız dini konulara yer verdiğimiz sohbet anlayışımız mevcuttur. Her mezhepten kullanıcıya sahibiz. Hoşgörü anahtar kelimemiz. İslami sohbet odaları ile sohbet anlayışımız değişiyor.

Dini inancınız ne olursa olsun tartışmalardan uzak sohbet ediyoruz. Kandil günlerinde Radyo yayınlarımız da ilahiler ile Allah’a olan inancımızı pekiştiriyoruz. İslami Sohbet Odalarına Giriş nasıl yapılmalıdır.

 

İslami sohbet odalarında yaşı gereği olgun insanlardan oluşmaktadır. Böylelikle hiç bir sorun yaşamadan sohbete devam etmek daha kolay olacaktır.

Alevi Sohbet Odaları

Alevi sohbet odaları ile canlar hep birlikte. Radyomuzda deyişler sohbetimizde ehlibeytler. Dilimizden düşmez Kerbela aklımızda hep var masum paklar.

Evet sizin mekan ailesi olarak Alevi sohbet odalarına Alevi vatandaşlarımızla canlarımız a sohbet odası açmak istedik. Kişisel benliklerini mezheplerini dile getiremeyen saklayan insanların olduğunu günümüzde dahi olsa biliyoruz. Kişinin mezhebi ne olursa olsun bizler kullanıcılarımızı önemsiyoruz. Alevi Sünni ayrımı asla yok. İslami Sohbet Odalarına Giriş yapıltıkdan sonra nelere dikkat edilmelidir.

Teknolojinin velinimetlerinden faydalanarak açmış olduğunuz dini sohbetlerin kullanıcıları ile sohbet başka. Daha olgun sohbet akışına sahibiz. Sözlerime Alevi sohbet odalarına yakışır cümle ile veda etmek istiyorum. Boynumda Zülfikar duvarımda saz ben aleviyim oğlum bunu yüreğine yaz..

Sizi tüm benliğiniz ile kabul eden tek site sizinmekan. İslami Sohbet Odalarına Giriş ile insanlarla nasıl sohbet edebilirim.

Sünni İslami Sohbet Odaları

İslami sohbet odaları nın kıymetilerinden biri tanesi Sünni sohbet odaları. Geçmişten günümüze kadar gelen alevi-sünni çalışmaları sunni sohbet odalarında ya da alevi sohbet odalarında asla gerçekleşmiyor.

Hz Muhammed sallallahu aleyhi ve sellemin insan ayırdı etmediğini hoşgörülü yapısıyla gerek ehlibeyte gerekse sunni dostlarımıza örnek olması gerektiğini biliyoruz.

Gelin bir olalım İslami sohbet odalarında dinimize yakışır bir şekilde sohbete katılalım. isLami Sohbet ederken aynı zamanda insanlarla eğlenceli bir şekilde nasıl vakit geçiririm diyorsan en güzel şekilde hem okey oynayarak hemde sohbet ederek geçire bilirsin.

Sohbet odalarımıza katılmak için yapmanız gereken tek şey sitemizin linkine tıklayarak ücretsiz olan nick kaydımızı tamamlamanız. Böylelikle en kaliteli sohbet odalarının başında gelen sitemizde yer alabilirsiniz.

Yalan dünyaya inat kardeşçe olabileceğimizi inandığımız islami sohbet odalarında buluşuyoruz. Allah Muhammed Ali aşkına edilen sohbetler radyoda dinlediğimiz ilahiler deyişler hepsi ve daha fazlası sizin mekan nette.

Hadi o halde hep birlikte İslami sohbet odalarında buluşalım.

İslami Sohbet Odalarına Giriş

Lütfen içerik hakkında oy kullanın
admin 574 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Sohbet Siteleri